Shoptet

logo-shoptet
www.shoptet.cz

Jsme zlatí partneři platformy Shoptet. Nabízíme schopnosti zkušených kolegů v tvorbě e-shopů, multimediální a kreativní komunikace, či už jen pohodlně převedou váš e-shop na tuto stabilní a úspěšnou platformu, která šetří váš čas a automatizuje uživatelské prostředí.

Číst dál ...

Představte si – uživatelská přívětivost, moderní funkce, doplňky, individuální úpravy, komplexní systém s takřka neomezenými možnostmi zcela vyřadí ze hry "krabicová řešení" a váš byznys se s naší pomocí stane dosažitelnější pro veřejnost – jak by to bylo jednoduché se Shoptetem.

Být majitelem e-shopu a neřešit údržbu, aktualizace systému, výpadky či nepříjemné útoky digitálních podvodníků. Veškeré nutnosti zaštítíte poplatkem za pronájem a můžete se pohodlně soustředit na marketing, prodej a reklamu.

Dosažený cíl

Zlatí Shoptet partneři

Máme za sebou řadu úspěšných realizací na platformě Shoptet. Odměnou je pro nás zlatá úroveň partnerství a pozitivní zpětné vazby od našich zákazníků.

Kooperace se Shoptet.cz

Onboarding partneři

Jsme implementační partner v úzké spolupráci s Shoptet Onboarding oddělením. Zajišťujeme co nejpohodlnější přechod z jiného řešení na Shoptet platformu.

Shoptet doplňky

Vývojáři doplňků

Vyvíjíme užitečné doplňky pro Shoptet, které si jednoduše dokážete sami nainstalovat. Dále můžete nahlédnout na naše portfolio nejžádanějších individuálních úprav.