Shoptet

logo-shoptet
www.shoptet.cz

Jsme stříbrní Shoptet partneři, kteří mají dlouholeté zkušenosti s tvorbou e-shopu. Mezi e-shopovými platformami jsme si vybrali právě Shoptet, na který se několik let specializujeme. Shoptet je jedničkou na trhu.

Číst dál ...

Shoptet se nám osvědčil z pohledu uživatelské přívětivosti, moderních funkcí a také rozšířitelnosti díky doplňkům nebo individuálním úpravám, čímž se z "krabicového řešení" stává e-shopový systém s téměř neomezenými možnostmi.

Díky tomu, že platforma Shoptet funguje na formě pronájmu, majitelé e-shopů nemusí řešit údržbu a aktualizace systému. Také se nemusí obávat výpadků nebo nepříjemných hackerských útoků. Vše je pro ně zahrnuté právě v poplatku za pronájem. Mohou se tedy soustředit na podstatné rysy jejich podnikání, mezi které patří například marketing, prodej a reklama.

Jdeme pro zlato

Stříbrní Shoptet partneři

Máme za sebou řadu úspěšných realizací na platformě Shoptet. Odměnou je pro nás stříbrná úroveň partnerství a pozitivní zpětné vazby od našich zákazníků. 

Kooperace se Shoptet.cz

Onboarding partneři

Jsme implementační partner v úzké spolupráci s Shoptet Onboarding oddělením. Zajišťujeme co nejpohodlnější přechod z jiného řešení na Shoptet platformu.

Shoptet doplňky

Vývojáři doplňků

Vyvíjíme užitečné doplňky pro Shoptet, které si jednoduše dokážete sami nainstalovat. Dále můžete nahlédnout na naše portfolio nejžádanějších individuálních úprav.