Přidání kontaktu do hlavičky

Přinášíme jednoduchý a efektivní způsob, jak umístit důležité kontaktní informace na snadno viditelné místo. S touto úpravou můžeme umístit váš kontaktní údaj, jako telefonní číslo nebo e-mail, přímo do horní části stránky, do hlavičky.

www.amrelax.cz
www.greenark.cz
www.vireo.sk

1 Kč
Přidání kontaktu do hlavičky

Detailní popis produktu

Co můžete očekávat Kontakt na viditelném místě

Rychlý a snadný přístup: Váš kontakt je umístěn v hlavičce webu, což znamená, že zákazníci budou mít rychlý a snadný přístup k vaším kontaktním informacím bez ohledu na to, na které stránce právě jsou.

Zákaznická podpora na dosah: Tím že umístíte kontakt na viditelné místo dáváte zákazníkům najevo, že vaše zákaznická podpora je vždy na dosah. Zákazníci se budou cítit jistěji, že jsou schopni vás rychle kontaktovat v případě dotazů nebo problémů.

Usnadnění komunikace: Viditelný kontakt znamená usnadnění komunikace mezi vámi a vašimi zákazníky. Tímto způsobem jim nabízíte možnost rychlého dotazu v případě nutnosti.

Větší důvěra v značku: Zákazníci mají tendenci více důvěřovat značkám, které mají snadno dostupný kontakt. Viditelný kontakt vám pomáhá budovat větší důvěru vaší značky a posiluje vztah se zákazníky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty