C4 webhosting

DOPORUČUJEME POUZE KVALITNÍ WEBHOSTING

www.webhosting-c4.cz

webhosting C4

Zjistěte, proč přemýšlet nad webhostingem, jelikož výběr kvalitního webhostingu ovlivňuje více než si myslíte. Máme zkušenosti s různými webhostingy a rozdíly jsou markantní.

Načítání webu

PHP procesy

Běžné webhostingy nabízejí až 10 PHP procesů, což ovlivňuje nejen rychlost načítání webu, ale mají význam i pro vyhledávače.

Vyhledávače mohou vyžadovat při indexaci desítky procesů, z čehož plyne, že pokud jste omezeni webhostingem, některé php procesy se přesunou do fronty, ale některé se ani nemusí vykonat vzhledem k časovému limitu PHP procesů, což může vážně znamenat STOP indexování.

C4 hosting Vám nabídne plný výkon
– 60 PHP procesů.

Rada od cesty

Prostor

Pozor si dejte na tzv. neomezené webhostingy. Žádný prostor není neomezený, ale rozděluje se pro web, databáze a emaily.

Například se můžete setkat s webhostingy, které zdánlivě nabízejí neomezený prostor, ale to pouze pro web. Běžný web ovšem zabere maximálně 1 GB místa a s databází do 50 MB, ale místo musíte draze navyšovat u emailů.

C4 hosting v základu poskytuje 20 GB bez dílčích limitů na web, databáze, emaily. Navíc se Vám tento prostor každý rok navyšuje o 2 GB.

Důvtipnost je klíč

Vyladěnost pro aplikace

Důležitou vlastností webhostingu je to, aby byl funkční v každém detailu. Bohužel tento parametr zjistíte až vlastním zkoumáním.

Výběrem kvalitního webhostingu se dokážete vyhnout různým problémům, které bude muset řešit vývojář za hodinovou sazbu. Máme zkušenosti s nefunkčním přihlášením do administrace, s neustálém odhlašování, a to pouze vlivem špatného výběru webhostingu.

C4 webhosting jsme vždy dostali 100% služby, s podporou vše vyřešeno po telefonu do 15 min., případně je možné využít jejich největšího diskuzního fóra pro open-source aplikace.

Kalkulačku na stůl

Služby v ceně

Je třeba se dívat na webhosting i tak, co v službě webhostingu nabízí a spočítat si, kolik Vás služba vyjde finančně kompletně celá.

Stává se čím dál větším standardem, že v ceně webhostingu je i certifikát Let’s Encrypt pro HTTPS, ale již nebývá úplně běžné, aby v ceně webhostingu byla i doména. Celá služba tedy stojí ročně webhosting + doména, někdy i +HTTPS.

C4 hosting již obsahuje HTTPS i doménu v ceně webhostingu.

Jestli chcete, můžeme pokračovat například neuvěřitelně rychlým přesměrováním z HTTP na HTTPS (zejména důležité pro první načtení), rychlým načítáním stránek s okamžitými odezvami, možností neomezeným nastavením CRON úloh, vyladěným ALIAS hostingem, který přesměrovává vše i v rámci HTTPS, možností individuálního nastavení email serveru, co jiné webhostingové společnosti neumožňují nebo za podstatně jiné peníze, resp. desítky tisíc. Vývojáři si přijdou na své, jelikož každá subdoména má vlastní oddělený FTP přístup, což je velice důležité i pro zabezpečení stránek, přičemž právě zabezpečení by mělo být dnes na prvním místě.